Generalsponsor til 
VM i Krabbefiske 2017:

Helgeland Arrangement as
Øyvind Sentret, Vågen
8800 Sandnessjøen

Terje Johansen
Tlf. 917 76 612
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


Her er resultatene for lag:

 

VM i Krabbefiske 2015 Dato : 10.-12 September 2015      
Deltagere   Lagoppsett          
Etternavn Fornavn Firma Lag nr Teine nr  Indv vekt   Sum Lag  Plass
Guttormsen Morten Sinus 1 G 4             -      
Fossner Stein Erik Sinus 1 G 2      
Fossum Andeas Sinus 1 F 4       3 000    3 000  
Helgå Ørjan Sinus 2 F 2       2 000    
Rønning Morten Sinus 2 G 3             -      
Antonsen Stig Sinus 2 F 8       1 700    3 700  
Fjellså Olav BP   Stavanger 1 J 7       1 700    
Takfeldt Ann Sesilie BP   Stavanger 1 J 6       1 900    
Thorbjørnsen Gunn Kari BP   Stavanger 1 J 5       1 800    5 400  
Botn Olav Helgeland V&M/BP 1 H 5       2 000   1
Øvre- Johansen Marita Helgeland V&M/BP 1 H 6       4 800   1
Olsen Terje Helgeland V&M/BP 1 H 8       2 100    8 900 1
Barth-Heyerdahl Øystein Helgeland V&M/BP 2 E 4       1 300    
Torbjørnsen Eivind Helgeland V&M/BP 2 E 7       3 000    
Birkeland Bjarne Helgeland V&M/BP 2 E 5       2 100    6 400  
Jan Tore Helgeland V&M/BP 3 I 6             -      
Gutvik Larsen Andreas Helgeland V&M/BP 3 I 7             -      
Jensen Snorre Helgeland V&M/BP 3 I 8       2 300    2 300  
Lyngøy Heidi Helgeland V&M/BP 4 G 5       2 000    
Edvardsen Åge Helgeland V&M/BP 4 G 7       3 400    
Larssen Ivar Helgeland V&M/BP 4 G 6       3 000    8 400  
Edvardsen Jack Helgeland V&M/BP 5 F 5       2 100    
Martinsen Bjørn Helgeland V&M/BP 5 F 7       2 800    
Andersen Rene Helgeland V&M/BP 5 F 6       3 700    8 600  
Breivik Tom Helgeland V&M/BP 6 D 5       1 700    
Tønder Lillian. B  Helgeland V&M/BP 6 D 6       2 900    
Aaselid Bjørn Ove Helgeland V&M/BP 6 D 7       3 500    8 100  
Sundnes Fred Are CAN AS 1 L 6      
Jakobsen Tage CAN AS 1 L 9             -      
Berntzen Lars Erik CAN AS 1 L 10       1 300    1 300  
Gjestemoen Caroline ISS 1 D 4       1 300    
Hestnes Endre ISS 1 D 11             -      
Bråttvik Tor Olav ISS 1 D 12       2 400    3 700  
Holmvik Elin Scandic Syv Søstre 1 F 9             -      
Guttormsen Stian Scandic Syv Søstre 1 F 12       1 500    
Dauderis Erica Scandic Syv Søstre 1 E 9       2 500    4 000  
Leknes Roy Lasse Helgelendingen 1 A 12             -      
Schei Frank Ove Helgelendingen 1 D 10       2 200    
Schei John Are Helgelendingen 1 B 9       2 900    5 100  
Sandholm Jarl Gunnar Helgelendingen 2 C 12       2 500    
Pedersen Rune Helgelendingen 2 I 11       1 700    
NN   Helgelendingen 2 E 1       4 200    8 400  
Sørensen Snorre Score AS 1 I 3       2 000    
Bakken Jørn Score AS 1 I 1       1 500    
Brandeggen Krister Score AS 1 I 2             -      3 500  
Skjellsand Ann Karin Stamina 1 K 12      
Stokka Jan Erik Stamina 1 A 7       2 400    
Kostic Janko Stamina 1 J 2       2 100    4 500  
Henriksen Geir Inge Sparebank 1 NN 1 E 12       2 500    
NN1   Sparebank 1 NN 1 F 11       2 700    
NN2   Sparebank 1 NN 1 C 6       2 800    8 000  
Rossland Edmund Kulturkompaniet 1 K 1       1 700    
Larsen Knut Kulturkompaniet 1 K 2      
Søllesvik Ole Petter Kulturkompaniet 1 K 3      1 700  
Bakkene Kjell-Steinar Kulturkompaniet 2 K 7       2 500    
Aardalsbakke Ingvild Kulturkompaniet 2 K 5             -      
Bjørnsgaard Gry Kulturkompaniet 2 K 6       1 300    3 800  
Tvedt Jasmina Kulturkompaniet 3 K 4             -      
Aanestad Linn Kulturkompaniet 3 K 8      
Kvernberg Esben Kulturkompaniet 3 K 9       2 300    2 300  
Jakobsen Charlotte Seløy Sjøfarm 1 E 2       1 700    
NN1   Seløy Sjøfarm 1 E 3       2 900    
NN2   Seløy Sjøfarm 1 C 11       3 700    8 300  
Jakobsen Kjell Inge Seløy Fisk 1 I 9       2 400    
Jakobsen Elsa Seløy Fisk 1 H 1       2 000    
Olsen Jarle Seløy Fisk 1 I 5       2 100    6 500  
Sørensen Kyrre Aker Solution 1 J 9             -      
Skjellstad Monica Aker Solution 1 J 10        1 500    
Iversen Øyvind Aker Solution 1 J 11       1 700    3 200  
Frammarsvik Stig Bolt 1 H 7       4 100    
Karstensen Helge Bolt 1 H 2       2 500    
Høsøien Pål Bolt 1 H 11       2 000    8 600  
Hansen Roger Helgeland Sparebank 1 C 10       2 600   3
Værnes Tom Rune Helgeland Sparebank 1 C 8       2 200   3
Larsen Rune Helgeland Sparebank 1 C 7       3 900    8 700 3
Skogsholm Stig Tore Boreal 1 A 3       2 200    
Bjørnvik Stian Boreal 1 L 7      
Thuv Geir Boreal 1 A 6       1 500    3 700  
Hansen Laila Kvinner i Sentrum 1 H 12       2 900   2
Martinsen Mona Kvinner i Sentrum 1 H 9       3 500   2
Jenssen Liv Grethe Kvinner i Sentrum 1 H 4       2 400    8 800 2
Dagsvik Richard Bring 1 G 12       1 500    
Nilsen Kurt Bring 1 G 10       2 800    
Pedersen Tommy Bring 1 G 11       2 100    6 400  
Vikedal Tore Alstahaug Kommune F 1 D 1       2 100    
    Alstahaug Kommune F 1        
    Alstahaug Kommune F 1        2 100  
Wiig Hanne B Alstahaug Kommune 2 D 3             -      
Langø Bård Anders Alstahaug Kommune 2 D 9      
Johansen Trond Alstahaug Kommune 2 J 8       2 100    2 100  
Toft Børge Alstahaug Kommune A 3 A 1       1 500    
Olsen Stig Gøran Alstahaug Kommune A 3 L 8       2 700    
Johansen Tom  Alstahaug Kommune A 3 L 12       2 000    6 200  
Total Vekt (g)          165 700