Generalsponsor til 
VM i Krabbefiske 2017:

Helgeland Arrangement as
Øyvind Sentret, Vågen
8800 Sandnessjøen

Terje Johansen
Tlf. 917 76 612
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


 

VM i Krabbefiske Lag Resultater

16 og 17 September 2011

Lag

Navn   Lag / Indv NR Vekt KG Sum KG Plass
Advf. Johansen & Sivertsen Sivertsen Dan Lag 1 A 8 1 600    
Advf. Johansen & Sivertsen Johansen Arne Lag 1 A 10 1 400    
Advf. Johansen & Sivertsen Johnsen Anders Lag 1 A 9 -   3 000 24
Alstahaug kommune Nilsen Hanne Nora Lag 1 G 12 2 650    
Alstahaug kommune Olsen Stig Gøran Lag 1 G 10 1 350    
Alstahaug kommune Sørra Stig Lag 1 G 11 1 350 5 350 7
Alstahaug kommune Skulstad Skule Lag 2 L 5 2 550    
Alstahaug kommune Wiig Hanne Lag 2 L 4 1 600    
Alstahaug kommune Johansen Tom Lag 2 L 6 1 550 5 700 5
Alstahaug kommune Langø Bård Anders Lag 3 G 3 3 800    
Alstahaug kommune Toft Børge Lag 3 G 4 1 500    
Alstahaug kommune Mardal John Lag 3 G 5 -   5 300 8
Asco Sørensen Snorre Lag 1 J1 1 450    
Asco Tollaksen Ken Lag 1 J2 1 350    
Asco Angermo Eirik Lag 1 J3 1 350 4 150 16
BP Sandnessjøen Olsen Terje Lag 1 E 10 2 350    
BP Sandnessjøen Benjaminsen Halvard Lag 1 E 8 1 600    
BP Sandnessjøen Johansen Jarl Roger Lag 1 E 9 1 350 5 300 8
BP Sandnessjøen Aas Asgir Lag 2 F 12 2 350    
BP Sandnessjøen Skotnes Rudi Lag 2 F 11 1 450    
BP Sandnessjøen Jensen Snorre Lag 2 F 10 1 350 5 150 9
BP Sandnessjøen Tønder Lillian B. Lag 3 E 5 2 100    
BP Sandnessjøen Uzunova Anne Lag 3 E 6 2 100    
BP Sandnessjøen Aaselid Bjørn Ove Lag 3 E 7 1 500 5 700 5
BP Sandnessjøen Brækken Gro Lag 4 F 8 2 450    
BP Sandnessjøen Hjertvik Kjetil Lag 4 F 9 1 600    
BP Sandnessjøen Aamodt Synnøve Lag 4 F 5 1 550 5 600 6
BP Stavanger Rott Oddbjørg Lag 1 A 7 2 500    
BP Stavanger Geirmo Jan Erik Lag 1 A 5 2 000    
BP Stavanger Fjellså Olav Lag 1 A 4 1 800 6 300 3
BP Stavanger Østerdal Sverre Lag 2 C 5 1 750    
BP Stavanger Faret Ole Johan Lag 2 C 4 -      
BP Stavanger Eia Jorunn B. Lag 2 C 6 -   1 750 28
Havnevesenet Andersen Roald Lag 1 D 4 1 400    
Havnevesenet Aune Trude Lag 1 E 3 1 350    
Havnevesenet Larsen Ivar Lag 1 C 1 -   2 750 26
Helgeland Brannsikring Forsland Jan Rune Lag 1 F 2 3 900    
Helgeland Brannsikring Nilsen Knut Lag 1 F 1 3 500    
Helgeland Brannsikring Johansen Alf Gunnar Lag 1 F 3 2 000 9 400 1
Helgeland Sparebank Wærnes Tom Rune Lag 1 E 4 2 650    
Helgeland Sparebank Larsen Rune Lag 1 D 3 1 650    
Helgeland Sparebank Hansen Roger Lag 1 D 5 1 400 5 700 5
Helgeland V&M Sunde Peder Lag 1 B 2 1 600    
Helgeland V&M Berntzen Lars Erik Lag 1 B 3 1 350    
Helgeland V&M Gårvik Øistein Lag 1 B 1 -   2 950 25
Helgeland V&M Andreassen Ann-Eli Lag 2 B 6 1 800    
Helgeland V&M Lie Halvard Lag 2 B 5 1 550    
Helgeland V&M Forsland Knut Leif Lag 2 B 4 -   3 350 21
Helgeland V&M Kvaal Stian Lag 3 B 7 3 650    
Helgeland V&M Sørensen Kyrre Lag 3 B 8 -      
Helgeland V&M Edvardsen Jack Lag 3 B 9 -   3 650 19
Helgelands Blad Rønning Per Arne Lag 1 J 4 2 500    
Helgelands Blad Forfang Dag Lag 1 I 8 1 700    
Helgelands Blad Kaasen Petter Lag 1 I 9 1 500 5 700 5
ISS Skadeservice Bråttvik Tor Olav Lag 1 I 12 2 600    
ISS Skadeservice Nøvik Trine Lag 1 I 10 2 100    
ISS Skadeservice Berglund Ellinar Lag 1 I 11 -   4 700 11
Marine Harvest Johansen Svein Lag 1 H 2 2 000    
Marine Harvest Larsen Torstein Lag 1 H 4 1 500    
Marine Harvest Vikmo Frode Lag 1 H 3 -   3 500 20
Nordlandsbanken Kristoffersen Svein Arne Lag 1 A 12 2 200    
Nordlandsbanken Myrvang Wenche Lag 1 D 10 2 000    
Nordlandsbanken Breistrand Anton Lag 1 D 9 -   4 200 15
Nordmiljø Reinfjell Sten-Tore Lag 1 H 8 2 000    
Nordmiljø Berland Jonny Lag 1 H 7 1 700    
Nordmiljø Degoede Eddy Lag 1 H 9 1 400 5 100 10
Norsk Gjennvinning - Offshore Rogstad Tore Lag 1 I 6 1 800    
Norsk Gjennvinning - Offshore Hyttebakk Bente Lag 1 I 5 1 500    
Norsk Gjennvinning - Offshore Sivesind Sten Are Lag 1 I 7 -   3 300 22
Oljekompaniet Grande Ivar Lag 1 A 11 2 900    
Oljekompaniet Åsberg Geir Lag 1 D 7 1 400    
Oljekompaniet Stangvik Per Otto Lag 1 E 1 -   4 300 14
Oljekompaniet Bøen Hagen Thomas Lag 2 D 8 1 600    
Oljekompaniet Breivik Ole Morten Lag 2 E 2 1 600    
Oljekompaniet Winter Jørn Erik Lag 2 A 6 -   3 200 23
RBBS Mo I Rana Frammarsvik Stig Lag 1 C 9 4 400    
RBBS Mo I Rana Meisfjord Stig Lag 1 C 8 1 650    
RBBS Mo I Rana Olsen Roddy Lag 1 C 7 -   6 050 4
Rema 1000 Lyngåsen Rølvåg Jarl Lag 1 G 9 2 000    
Rema 1000 Lyngåsen Wik Ann-Kristin Lag 1 G 7 1 950    
Rema 1000 Lyngåsen Benjaminsen Frode Lag 1 G 8 -   3 950 18
Salmus Mattiasson Kristian Lag 1 L 1 2 600    
Salmus Gaute Storheil Lag 1 L 3 1 500    
Salmus Instø Ronny Lag 1 L 2 -   4 100 17
Sandnessjøen Enginering Skjellstad Monica Lag 1 B 12 4 100    
Sandnessjøen Enginering Storheil Hege Lag 1 B 10 -      
Sandnessjøen Enginering Drevland Jakobsen Trine Lag 1 B 11 -   4 100 17
Sinus Johansen Rune Lag 1 F 7 1 950    
Sinus Hansen Leif Tore Lag 1 F 4 1 750    
Sinus Eide Skjalg Lag 1 F 6 1 600 5 300 8
Sinus Sandstrak Ronny Lag 2 C 3 1 800    
Sinus Meisfjord Svein Erik Lag 2 C 2 -      
Sinus Rønning Morten Lag 2 D 2 -   1 800 27
Sinus Guttormsen Morten Lag 3 A 2 2 800    
Sinus Meyer Gunnar Lag 3 A 1 1 750    
Sinus Antonsen Stig Lag 3 A 3 1 500 6 050 4
Slipen Jakobsen Arnt Lag 1 K 4 1 750    
Slipen Morskogen Eli Lag 1 K 9 1 450    
Slipen     Lag 1 K 10 1 200 4 400 13
Sparebank 1 Nord-Norge Styve Jan Ove Lag 1 K 1 2 600    
Sparebank 1 Nord-Norge Berfjord Snorre Lag 1 K 2 2 000    
Sparebank 1 Nord-Norge Aarstad Gunnar Lag 1 K 3 -   4 600 12
Sparebank 1 Nord-Norge Rønning Bill Lag 2 I 2 3 800    
Sparebank 1 Nord-Norge Stavøy Kristian Lag 2 I 1 1 500    
Sparebank 1 Nord-Norge Valamo Sissel Lag 2 I 3 1 400 6 700 2
Sørra Bygg Alexandersen Arnt Lag 1 C12 1 850    
Sørra Bygg Folgerø Steinar Lag 1 C 10 1 100    
Sørra Bygg Folgerø Torbjørn Lag 1 C 11 -   2 950 25